Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 909 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 61
   
TEK KLUBI PARTIZANI, mbrapa inxhinjeris se Ndertimitne, shiten 2 ap, 2+1, sip. 90m² secila, kati VI dhe VII, punime shume...

69.000 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
DURRES, RRUGA PLAZHIT, me pamje nga deti, shitet ose kembehet 1+1, sip. 80m², kati II banim, hyrje e rregulluar dhe perfun...

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
NE QENDER TE TIRANES, TEK AKADEMIA E ARTEVE, prane Gardes, shitet ap. 2+1, sip. 108m², kati X, bosh, pallat i ri, 2 banjo, 3 ballkone. Orientim nga Lindja. Dokumenta te rregullta hipotekore, çertifikate pronesie, me Rivlersim. Çmimi 1....

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
RRUGA NACIONALE SHIJAK-DURRES, NE XHAFZOTAJ, (ISH KOMPLEKSI I DERRAVE), SHITET VILE 2-KATESHE, 7+SOXHORNO, 2 BANJO, BALLKONE, NDERT...

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR. “KAVAJES”, mbrapa Qendres Globe, sh.2, nr.25, kati VII, ne godinen 8, shitet ap.2+1, 80m²+verande 39.5m, sip.to...

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
NE SAUK TE RI, afer Ambulances, shitet shtepi 1 kateshe sip. banimi 120m², me kollona te hedhur per kat te II, sip....

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PRANE TREGUT INDUSTRIAL, TEK UNAZA, JEPET ME QERA KATI II DHE III I NJE VILE 3-KATESHE, KATI II I NDARE NE 2 HYRJE 1+1, KATI ...

13.000 Lek | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR. "4 DESHMORET", mbrapa Kopeshtit 35, shitet shtepi private, sip.toke.283m² ku ne kete toke eshte e ndertuar shtepi p...

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
TEK FRESKU, 100m ne hyrje te rruges se Teleferikut, shitet 2+1+2 ballkone, 103m², kati II, me hipoteke, me ashes...

560 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE, rr."5 Maj",tek pallati Arela, , shitet 1+1, 60m2, kati III, pjeserisht e mobiluar, me hip...

45.000 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR. "KOMUNA E PARISIT", prane qendres Kristal, shitet 3+1, 110m2, 2 tualete, 2ballkone, me hipoteke, kati VI, ash...

770 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
LAGJIA 7, shitet ap. 3+1+2 tualete, sip. 136m², kati V, ndertim i ri, i sapondertuar, me ashensor, dokumenta t...

500 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Rr. “Myslym Keta”, prane rruga Ura, ne krah te Kinostudios, shitet 3+1, 100m2, kati II, e pershtatshme per 2 hyrje. Ap. me mo...

65.000 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SAUK I VJETER, perballe fabrikes se qumeshtit Ekstra Milk, tek ullishtja, pamje nga Liqeni Atrificial, shitet vile ...

  01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR. "MUHAMET GJOLLESHA", p. 56, sh. 2, ap. 18, perballe klubit Dajti, shitet 3+1, 90m2, kati I, me hipoteke, i per...

110.000 Euro | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 909 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 61