Kërkimi
 
Të pranishëm 10 Njoftime Faqja 1 e 1
   
SHARRE GONJASTER per mobileri, per prerje melaminave dhe entjefit, gjatesi 3.70cm, ne gjendje te mire pune, se bashku...

4.000 Euro | 27/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
FREZE DORE PER MARANGOZ, marka "Makita", e pa perdorur. 50.000 leke TRAPAN, ne gjendje te mire, i kompletuar, 30000 Lek. Kond...

  26/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
PAJISJE PER LYERJE ME BOJE PLUHURI, elektrostatike, per lyerje objektesh metalike dhe pjese kembimi, 1000 Euro i diskutueshem

1.000 Euro | 26/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
VEGLA PUNE PER MOBILERI te ndryshme, gize, prodhime greke dhe italiane, 25000 Euro

25.000 Euro | 24/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
PRESE HIDRAULIKE, me shtypje deri ne 200 ton, me 2 koka, 3 fazor, prodhim italian. Shitet, 4000 Euro i diskutueshem

4.000 Euro | 24/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
MOTORR KORSE, Lambordini, me nafte, me 4 goma me timon hidraulik, ndezja me motorin, bateri te re, gjersia korrje ...

400.000 Lek | 24/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN PAISJET: 1.TORNO 630 KINEZE NE GJENDJE SHUME TE MIRE 2.TORNO ITALIANE 620... 1M PJESA E PUNES 3.FREZE UNIVE...

  23/11/15

Kaloje tek të preferuarit
   
POMPE LAVAZHI marka Interpompe, fshese lavazhi me 2 motorra, 60000 Lek i diskutueshem

60.000 Lek | 21/11/15

Kaloje tek të preferuarit
 
LAVATRICE XHAMI me permasa gjat. 6.5 m lart. 1.4 m , 4.000,00 Euro I diskutueshem.

4.000 Euro | 21/11/15

Kaloje tek të preferuarit
 
OKAZION! SHITET PAISJET SI ME POSHTE: freze pontograf, viti 2009, frez lazer, viti 2009, kalibrueze, makineri koller, tranxhe, makine qepe...

42.000 Euro | 09/11/15

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 10 Njoftime Faqja 1 e 1